Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower

  • 54 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Gasten van Parijs zullen van hun verblijf in Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower appartement genieten. De accommodatie bestaat uit 2 slaapkamers en 1 badkamers.

Een magnetron, een vaatwasser en een wasmachine vindt u ook hier. Avenue du President Kennedy treinstation is binnen 5 minuten te voet bereikbaar.

De Arc de Triomphe is op 2,4 km van appartement, terwijl Eiffeltoren op 1,1 km afstand ligt. Gelegen naast Vrijheidsbeeld, de woning is op 10 minuten lopen van Passy metrostation. Gasten kunnen verschillende gerechten uit de Italiaanse keuken bij restaurants in de buurt bestellen, onder andere bij Alfredo Positano.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower
Guestready - View Of The Eiffel Tower Ideal For 2
Mobiele prijsaanbieding

Guestready - View Of The Eiffel Tower Ideal For 2

226 m van de accommodatie
Livinparis - Luxury Ac 4 Bedrooms Auteuil Eiffel I
Mobiele prijsaanbieding

Livinparis - Luxury Ac 4 Bedrooms Auteuil Eiffel I

9.9
Voortreffelijk 11 beoordelingen
533 m van de accommodatie
USD 1086 USD 977
per nacht
Parisian Charm Close Trocadero
Mobiele prijsaanbieding

Parisian Charm Close Trocadero

710 m van de accommodatie
USD 269 USD 242
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    20 km

    Treinstations

    Gare Montparnasse
    3,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer7511606121137
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower apartment gelegen?
      Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower apartment is in de wijk 16e Arrondissement gelegen, slechts 25 minuten lopen vanaf De Arc de Triomphe.
    • Hoeveel kost het om Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower apartment te huren?
      Een overnachting in Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower apartment kost €285.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower apartment zijn onder andere Musée Rodin, De Arc de Triomphe, Eiffeltoren.
    • Welke de dichtstbijzijnde luchthaven bij Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower apartment?
      Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower apartment ligt binnen 20 km van de luchthaven Parijs-Orly.
    • Welk openbaar vervoer is er in de buurt van dit appartement?
      Het dichtstbijzijnde treinstation is Avenue du President Kennedy, gelegen binnen 50 meter van dit appartement.
    • Zijn er eetgelegenheden in de buurt van het appartement?
      De beste restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Alfredo Positano en Le Petit Chene, geplaatst binnen 300 meter afstand.
    • Is er een lift in Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower apartment?
      Ja, u vindt een lift in Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower apartment.
    • Heeft Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower apartment een keuken?
      Bij Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower apartment kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte kitchenette uitgerust met een magnetron, een vaatwasser en een koelkast.
    • Wat is de afmeting van Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower apartment?
      Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower apartment meet 54 m².
    • Heeft het appartement een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij het appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    20 km

    Treinstations

    Gare Montparnasse
    3,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Beautiful And Bright Apartment Near Eiffel Tower

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten